Specjaliści
Godziny przyjęć

dr n.med. Natalia Kobelska - Dubiel

 

Godziny przyjęć: Rejestracja:
pn

 

tel. 661 608 100
wt

 

 
śr    rejestracja mail
czw    
pt

 

 
sob

10:00 - 12:00

 

 

Dr n.med. Natalia Kobelska - Dubiel przyjmuje II soboty w miesiącu. Szczegółowych informacji udziela Rejestracja pod nr tel: 661 608 100.

 

Lekarz specjalista dermatolog, dyplomowany lekarz Medycyny Estetycznej.Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Symferopolu.

Jest specjalistą z dermatologii i wenerologii. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego,UIME (Union Internationale de Medecine Esthetique- Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej). Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje od 2002 roku. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry i profilaktyce przeciwstarzeniowej. Prowadzi szkolenia w zakresie technik modelowania twarzy kwasem hialuronowym oraz mezoterapii igłowej.

Posiada 12-letnią praktykę w zawodzie lekarza dermatologa, w swojej pracy specjalizuje się w leczeniu trądzików, chorób alergicznych, wypadaniu włosów, dermatoskopii i zabiegach laserowych. Od wielu lat uczestnik konferencji i kongresów specjalistycznych, co potwierdza dziesiątki certyfikatów.

Specjaliści
Godziny przyjęć

prof. dr hab. n. med. Danuta Ostalska - Nowicka

NEFROLOG I HIPERTENSJOLOG

 

 

Godziny przyjęć: Rejestracja:
pn   tel. 661 608 100
wt    
śr    rejestracja mail
czw 10:00 - 16:00   
pt    

 

II i IV czwartek miesiąca

 

 

Psycholog na Oddziale Neurologii Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zakres leczenia: Badanie funkcji poznawczych, stanu emocjonalnego i diagnozowanie pacjentów z zaburzeniami zachowania i emocjonalnymi, zaburzeniami snu, zaburzeniami układu pozapiramidowego (tiki, zespół Tourette'a) i wiele innych.

Dodatkowo również w ramach działalności prywatnej Psychoprzestrzeń Marta Sojkin -świadczy pomoc w zakresie terapii indywidualnych dzieci i dorosłych, terapii trudności szkolnych, terapii definicji poznawczych, ADHD.

allianz logo Logo Medica Polska large Polmed bez napisu PZU-logo-2012 signal idunaskok enelmed
HitachiPerkinElmer Color HiResstorz 2logo-new miroMediporta

 


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

ue-logo
Copyright © 2013. All Rights Reserved.